... امروز: سه شنبه - 03 خرداد - 1401
اقتصادی 11 فروردین 1401 - ۱۲:۰۷ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

پیش بینی ۶۰۰۰ میلیارد تومان برای توسعه راه‌های خراسان رضویایسنا/خراسان رضوی وزیر راه و شهرسازی گفت: در سفر رئیس‌جمهور به مشهد به غیر از اعتبارات بودجه جاری کشور حدود ۶۰۰۰ میلیارد تومان برای توسعه و سرعت بخشیدن به راه‌های خراسان رضوی پیش بینی شده است.

رستم قاسمی در حاشیه آغاز عملیات اجرایی ۷۱۷۹ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید گلبهار در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با این عدد می‌توان بخش‌های قابل توجهی از مشکلات حمل‌ونقل خراسان رضوی را مرتفع کرد.

وی افزود: خراسان رضوی استان پرترددی است و تمام مردم ایران به دلیل زیارت امام رضا(ع) حداقل سالی یک مرتبه به مشهد مشرف می‌شوند. بر همین اساس است که حدود ۶۰۰۰ میلیارد تومان بودجه جهت توسعه راه‌های استان در نظر گرفته شده است.

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: خراسان رضوی جمعیت زیادی دارد و بیش از ۱۸۰ هزار نفر از این استان در نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند که البته ممکن است این تعداد در فرایند پالایش کاهش یابد اما بخش قابل توجهی از ثبت‌ نام کنندگان خراسان رضوی در طرح نهضت ملی مسکن حضور خواهند داشت.

قاسمی تصریح کرد: بر اساس برنامه‌هایی که پیش‌بینی شده و گزارشاتی که امروز از اداره‌ کل راه و شهرسازی خراسان رضوی دریافت شد، زمین حدود ۵۰ هزار واحد در استان تامین شده است. امروز عملیات اجرایی بیش از ۷۰۰۰ واحد در شهر جدید گلبهار آغاز می‌شود.

انتهای پیاممنبع

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخبرنیوز می‌خواهیم اعلان‌هایی را برای آخرین اخبار به شما نشان دهیم.
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها