... امروز: دوشنبه - 02 خرداد - 1401
اجتماعی 15 فروردین 1401 - ۰۸:۴۱ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

صدور کارت شناسایی برای دستفروشان پایتخت در سال جاریمدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از صدور کارت شناسایی برای دستفروشان تهران در سال جاری خبر داد و گفت: برای ساماندهی دستفروشان در تهران ۱۰ محور در نظر گرفته شده که در سال جاری عمده این طرح‌ها و برنامه‌ها اجرایی می‌شود.

به گزارش ایسنا قدرت الله محمدی با اشاره به اقدامات این شرکت در ساماندهی دستفروشان در معابر و میادین شهر تهران افزود: طبق برنامه‌ریزی های انجام شده در اواخر سال گذشته ساماندهی دستفروشان محور هفت تیر در منطقه ۷ انجام و بازار خلازیر نیز ساماندهی شد و در چند روز آینده افتتاح می شود.

وی با بیان اینکه دستفروشان میدان تجریش نیز در فضای در نظر گرفته شده مستقر شده اند، ادامه داد: در قالب طرح ساماندهی دستفروشان، بخشی از سامانه بازار برای ثبت نام دستفروشان در نظر گرفته شده است.

محمدی اضافه کرد: با توجه به اینکه احتمال می رود، تمامی دستفروشان از فرایند ثبت نام اطلاع کافی نداشته باشند، به همین دلیل امسال در محل های حضور دستفروشان حاضر می شویم و کار ثبت نام را برای صدور کارت شناسایی انجام می دهیم.

به گزارش سایت شهر به گفته مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، تجربه جمع آوری اطلاعات و ثبت نام دستفروشان برای ساماندهی دستفروشان هفت تیر، بسیار خوب بود و از این تجربه برای ساماندهی سایر دستفروشان نیز استفاده می کنیم. در سال جاری طبق برنامه ریزی های انجام شده برای هر دستفروش یک کارت شناسایی صادر می شود تا در مواقع مورد نیاز استفاده شود.

انتهای پیاممنبع

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخبرنیوز می‌خواهیم اعلان‌هایی را برای آخرین اخبار به شما نشان دهیم.
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها