... امروز: سه شنبه - 03 خرداد - 1401
اجتماعی 11 فروردین 1401 - ۰۷:۵۰ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

“خوزستان” در صدر حوادث هلال احمر/ امدادرسانی به ۲۲ هزار و ۳۷۳ نفر در طرح نوروزیرئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان این که عوامل عملیاتی هلال احمر به ۲۲ هزار و ۳۷۳ نفر در طرح ملی امداد و نجات نوروزی امداد رسانی کردند گفت: استان خوزستان با ۲۲۸ حادثه، مازندران با ۲۰۵ حادثه و اصفهان با ۱۷۹ حادثه رتبه‌های اول تا سوم حوادث مختلف را دارند.

 مهدی ولی پور در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ارائه خدمات امدادی به هموطنان در طرح ملی امداد و نجات نوروزی جمعیت هلال احمر، گفت: تا صبح ۱۰ فروردین ماه، امدادگر و نجاتگران جمعیت هلال احمر ۲۲ هزار و ۳۷۳ مأموریت امدادی را به اجرا در آوردند.

وی با بیان اینکه بر اساس آمار، یک هزار و ۲۶۴ ماموریت ترافیکی، ۱۲۴ مورد کوهستان، ۱۴۸ مورد جوی و ۲۹ مورد مربوط به حوادث ساحلی بوده است گفت: در مجموع ۲۲ هزار و ۸۸۵ نفر امداد رسانی شدند و یک هزار و ۶۷۷ نفر نیز به مناطق امن انتقال یافتند.

به گفته رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، یک هزار و ۱۱۸ نفر به مراکز درمانی منتقل شدند و ۸ هزار و ۷۲۴ نفر تحت مداوای سرپایی قرار گرفتند. همچنین ۲۱۳ عملیات نجات فنی در این مدت انجام شده است که ۲۵۴ نفر رهاسازی شدند.

ولی پور در پایان افزود: استان خوزستان با ۲۲۸ حادثه، مازندران با ۲۰۵ حادثه و اصفهان با ۱۷۹ حادثه رتبه‌های اول تا سوم حوادث مختلف را دارند.

انتهای پیام منبع

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مخبرنیوز می‌خواهیم اعلان‌هایی را برای آخرین اخبار به شما نشان دهیم.
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها